Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Każdy może pomóc

Drodzy Rodzice Włączamy się do inicjatywy Grupy Ratowniczej Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja, które w ramach swojej statutowej działalności udziela pomocy materialnej, prawnej i medycznej osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Tym razem Grupa Ratownicza podjęła akcję charytatywną na rzecz mieszkańców Domu Samotnej Matki w Nieławicach koło Wizny. Wszycy chętni do niesienia pomocy mogą ofiarować: żywność długoterminową, odzież, zabawki, drobny sprzęt AGD. Darowizny można składać u nauczycielek w każdej grupie. Za wszystkie dary SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Agata Komorowska
śr, 12 grudnia 2012 09:10
Data ostatniej edycji: śr, 12 grudnia 2012 09:28:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę