Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

O kobietach i oświacie z Wicemarszałkinią Sejmu RP Panią Wandą Nowicką w Łomży.

17 listopada 2012 roku w Sali Konferencyjnej Związku Nauczycielstwa Polskiego odbyło się spotkanie z Panią Wandą Nowicką Wicemarszałkinią Sejmu RP. Pani Wanda Nowicka zapoznała zebranych z pracą Sejmu, przedstawiła inicjatywy legislacyjne oraz projekty najbliższych ustaw. W swojej wypowiedzi skupiła się szczególnie na problemie kobiet i ich uczestnictwie w życiu publicznym. Podkreśliła wagę zwiększenia ich roli w różnych obszarach życia społecznego.

          W trakcie dyskusji poruszane były sprawy oświatowe w związku z projektowanymi  przez korporacje samorządowe zmianami w Ustawie o systemie oświaty i Karcie Nauczyciela. Prezes Oddziału ZNP w Łomży Aleutyna Kołos wręczyła Pani Marszałkini  petycję z prośbą o poparcie inicjatyw Związku w celu zapobieżenia niekorzystnym zmianom w prawie oświatowym.

Ewa Chludzińska

Fot.: Jacek Sokołowski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
nie, 18 listopada 2012 10:19
Data ostatniej edycji: nie, 18 listopada 2012 10:28:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę