Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Dziekujemy Pani Małgosiu!

Dyrektor, Rada Pedegogiczna i Rada Rodziców oraz przedszkolaki składają serdeczne podziękowanie Pani Małgorzacie Książek za wielkie zaangażowanie i uczynność na rzecz naszego przedszkola. Pani Małgosia od wielu lat szyje stroje dla naszych wychowanków na różne okazje, uroczystości, na przedstawienia teatralne, szyje także dekoracje. Wystarczy wspomnieć stroje uszyte na Uroczystość 60-lecia Przedszkola, stroje do przedstawień teatralnych czy też ostatnio uszyte piękne różowe sukieneczki dla wszystkich dziewczynek z grupy sześciolatków. Dziękujemy Pani Małgosiu! Życzymy Pani zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

Agata Komorowska
pon, 29 października 2012 09:09
Data ostatniej edycji: pon, 29 października 2012 09:13:22

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę