Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych - PAŻDZIERNIK 2012

Hasło Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w 2012 r. brzmi: "Biblioteki szkolne - klucz do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości"

              

               Biblioteka jest instytucją, która całym swoim istnieniem świadczy o rozwoju kultury. Jest ona, bowiem skarbnicą piśmiennictwa, przez które człowiek wyraża swój zmysł twórczy...

Jan Paweł II

 

  

Bibliotekom szkolnym dziękujemy za spełnianie tej, jakże zaszczytnej misji, a nauczycielom – bibliotekarzom życzymy zdrowia, satysfakcji zawodowej z dobrze wypełnianych obowiązków oraz wspaniałych osiągnięć w życiu osobistym i zawodowym.

 

Zarząd Oddziału
nie, 30 września 2012 11:48
Data ostatniej edycji: pon, 01 października 2012 18:02:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę