Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

WYGRAJ ZDROWIE!!!

Pod takim hasłem Stowarzyszenie Kobiet do Walki z Rakiem Piersi DONNA w Łomży organizuje spotkanie dla mieszkańców miasta zainteresowanych profilaktyką chorób cywilizacyjnych.

          W programie znajdzie się między innymi prelekcja na temat stresu, wypalenia zawodowego oraz ich wpływu na choroby. Poprowadzi ją  dr hab. Joanna Moczydłowska – specjalista w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, nauczyciel akademicki, psycholog, doradca personalny oraz autorka licznych publikacji. Uczestnicy będą też mieli okazję uzyskania informacji na temat zachorowań na choroby nowotworowe oraz  skorzystania z nieodpłatnych konsultacji lekarzy specjalistów.

          Uczestniczki spotkania otrzymają zaproszenia (na ustalony dzień i godzinę) na bezpłatne badania mammograficzne do szpitala Wojewódzkiego w Łomży ufundowane przez Stowarzyszenie DONNA.

         Spotkanie odbędzie się 17 października 2012 roku (środa) o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Związku Nauczycielstwa Polskiego przy ul. Sadowej 2 w Łomży.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapraszamy!!!

Dodał: JS

Zarząd Oddziału
pt, 21 września 2012 17:55
Data ostatniej edycji: pt, 21 września 2012 18:03:08

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę