Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

UWAGA, UWAGA, UWAGA!!!

Zapraszam na zebranie Zarządu Oddziału i prezesów Ognisk ZNP, które odbędzie się 15.06.2012 r. w Sali Konferencyjnej ZNP, Łomża, ul. Sadowa 2 o godz. 14.00 .

Tematem spotkania będzie sytuacja kadrowa nauczycieli oraz sytuacja pracowników administracji i obsługi w szkołach i placówkach objętych działaniem Oddziału ZNP w Łomży. W programie przewidziano także spotkanie z władzami samorządowymi Miasta Łomży.

Każdy z Prezesów powinien dostarczyć imienną listę członków Ogniska ZNP w swojej placówce, listę osób, którzy otrzymali wypowiedzenie z pracy oraz wykaz pracowników, którym ograniczono wymiar zatrudnienia i nauczycieli, z którymi nie przedłużono umów o pracę. Ponadto należy przygotować listę osób odchodzących na emeryturę.

Aleutyna Kołos

Prezes Oddziału ZNP w Łomży

UWAGA ZMIANA DATY ZEBRANIA!!!

ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ 21.06.2012 /CZWARTEK/!!!

 

 

 

 

Zarząd Oddziału
wt, 05 czerwca 2012 20:45
Data ostatniej edycji: wt, 05 czerwca 2012 21:22:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę