Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pepees inwestuje w biogaz…

Łomżyński Pepees nabył jedną czwartą część udziałów CHP Energia Sp.z o.o. To spółką z siedzibą we wsi Wojny Wawrzyńce pod Szepietowem. Podstawowym przedmiotem jej działalności jest produkcja energii elektrycznej i cieplnej z gazu pozyskiwanego w biogazowni.

Jak poinformowała zarząd firmy spółka Pepees objęła 796 udziałów o wartości nominalnej 500 zł każdy i wartości emisyjnej 800 zł każdy za łączną kwotę 636 tys 800 zł. Po zakupie udział Pepeesu w kapitale tej spółki wynosi 24,9% i stanowi tyle samo głosów na zgromadzeniu wspólników.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę