Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
Gazeta Bezcenna nr 72

Horoskop 2005

Tradycyjnie już nadszedł czas wróżb, przepowiedni, wróżenia z fusów, wyciskania pomarańczy, strugania wariata, wielu innych jeszcze niewykorzystanych i wielu już spowszedniałych czynności, które wiążą się z nadejściem nowego roku. Do dzieła!

20.01 – 18.02 Wodnik
Zgodnie z przypadającym w tym czasie znakiem zodiaku zarząd Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, zmieni sposób rozliczania swoim mieszkańcom opłat za zużytą wodę i odprowadzone ścieki. Jednocześnie wzmożone zostaną poszukiwania nieuczciwych członków. Kontroli dokona zespół tajnych współpracowników zarządu działających pod kryptonimem Szuwarek. Perspektywa SM pozostanie nadal, tą naszą spółdzielnią mieszkaniową. W kraju - Józef Oleksy będzie starał się o posadę w Sądzie Lustracyjnym.

19.02 – 20.03 Ryby
W całym kraju w związku z masą niewykorzystanych dystrybutorów, po wycofanej na początku roku benzynie Uniwersalnej, na stacjach paliw będzie można zatankować olej kujawski z pierwszego tłoczenia. Wbrew przysłowiom ludowym “Idzie luty szykuj buty” i “W marcu jak w garncu”, zima w Łomży ciągle będzie bez śniegu, czym totalnie zaskoczy drogowców.

21.03 – 19.04 Baran
Nieudana próba świątecznego wprowadzenia do herbu Łomży jelenio-renifera, którą lansował przed świętami urzędnik Koszewski zaowocuje. W herb wpisany zostanie aktualny znak zodiaku. Wszyscy urodzeni w tym (i nie tylko) znaku politycy, rozpoczną intensywne przygotowania do parlamentarnych wyborów, które jeszcze nie wiadomo kiedy się odbędą.

20.04 – 20.05 Byk
Z kilkumiesięcznej banicji wrócą do domu łomżyńskie bobry. Lokale zastępcze zapewnione przez łomżyński ratusz nie spełniają bowiem europejskiej normy ISO 2200438/09. Przed komisję śledczą do spraw Orlenu zostanie wezwany Pudzianowski.

21.05 – 21.06 Bliźnięta
W kraju bracia Kaczyńscy zdecydują się na poparcie części z zodiakalnych baranów, którzy wczesną wiosną postanowili wystartować w jesiennych wyborach parlamentarnych. Po fiasku próby przeprowadzenia wolnych wyborów w Iraku, SLD zdecyduje, że urny do głosowania dla arabów ustawi się na Ukrainie.

22.06 – 22.07 Rak
W związku z coraz większymi problemami z uzyskaniem funduszy na służbę zdrowia, łomżyńscy radni zdecydują się na przekazanie szpitala wojewódzkiego w mieście pod potrzeby sieci sklepów wiekopowierzchniowych.

23.07 – 22.08 Lew
Rozwiązana zostanie tzw.: grupa Szuwarka, która miała za zadanie inwigilację złodziei wody w ŁSM. Jako oficjalny powód zarząd powoła się na opinię grafologów. Ci stwierdzą brak możliwości rozczytania sporządzonych wcześniej tajnych notatek agentów.

23.08 – 22.09 Panna
Łomża. Blisko 60-cio tysięczne miasto z perspektywami wypatrywać będzie wśród kandydatów tego, który wprowadzi je na salony krajowego parlamentu. W całym kraju, w trosce o przyjęcie w referendum konstytucji europejskiej internowani zostaną wszyscy, którzy ją czytali.

23.09 – 22.10 Waga
Mija 9-ty miesiąc, od kiedy ożenił się poseł Mieczysław Czerniawski. Ornitolodzy wypatrują powrotu bocianów.

23.10 – 21.11 Skorpion
Mija 10-ty miesiąc. I nic! W kraju, SLD już czuje oddech i POPiS opozycji przed wyborami. Na otarci łez, Oleksemu jeszcze raz dano się pobawić laską marszałkowską. W gabinecie cieni mówi się, że po wyborach stawać będzie przy Zycie Gilowskiej.

22.11 – 21.12 Strzelec
Wybory parlamentarne w kraju wygrywa SLD. Juszczenko wspiera fioletową rewolucję w Polsce. W roli mediatora występuje europoseł Michał Kamiński, który tym razem zapomniał już o Warszawie i jako kandydat na księżycowego parlamentarzystę startuje z Brukseli.

22.12 – 19.01 Koziorożec
Nic ważnego nas nie spotka. Gwiazdy będą kombinować już układy do wyborów samorządowych.

Mariusz Rytel

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę