Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Dobry rok Pepees-u

Łomżyński Pepees podliczył ubiegłoroczne dochody i wydatki i wyszło, że był to wyjątkowo dobry rok. Spółka w 2011 r. osiągnęła zysk netto w wysokości 8,6 mln zł czyli blisko pięć razy większy niż rok wcześniej.

Przychody Pepees-u w ubiegłym roku wyniosły 81,4 mln zł w porównaniu z 77, 3 mln zł rok wcześniej.
- Wzrost przychodów ze sprzedaży w 2011 roku w stosunku do roku poprzedniego spowodował poprawę oceny rentowności działalności spółki. Poziom wskaźnika zyskowności sprzedaży w 2011 roku wyniósł 9,9 proc. Oznacza to, że ze 100 zł przychodów ze sprzedaży spółka generowała przeciętnie 9,90 zł zysku na sprzedaży - podał niezależny biegły rewident, który badał finanse Pepees.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę