Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyński Pepees kupi zakład w Trzemesznie koło Gniezna?

Pepees zamierza kupić pakiet 90,4 proc. udziałów w Przedsiębiorstwie Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno, który w tej firmie posiada jeszcze Skarb państwa. Łomżyńska spółka Pepees otrzymała właśnie zgodę na pogłębione badanie Trzemesznie. Na złożenie oferty za ile chce kupić ten pakiem ma czas do 13 kwietnia.

Pepees w Łomży jest największym krajowym producentem skrobi ziemniaczanej i jej przetworów. Jak mówił Parkietowi prezes Pepees Wojciech Faszczewski Trzemeszno „to bardzo dobra i rentowna firma. Jeśli chodzi o rozmiar, jest porównywalna do Pepeesu. Pod względem sprzedaży ilościowej Trzemeszno produkuje nawet więcej niż Pepees, bo ma lepszy dostęp do surowca.”


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę