Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Premier o Karcie Nauczyciela

- Rząd nie pracuje teraz nad zmianami w Karcie Nauczyciela, ale mamy informacje, że będą takie inicjatywy ze strony samorządu i być może grup poselskich; można się spodziewać gorącej dyskusji na temat przyszłości Karty Nauczyciela - powiedział w piątek, 24 lutego 2012r. Donald Tusk po rozmowie z minister edukacji narodowej Krystyną Szumilas.

- Kiedy podnosimy wiek emerytalny i ograniczamy przywileje emerytalne dużych grup zawodowych - zawsze w tym kontekście pojawia się również kwestia przywilejów w innych dziedzinach życia, tu np. Karta Nauczyciela, szczególnie w relacji nauczyciele-samorządy, staje się coraz bardziej gorącym tematem - mówił premier Tusk na konferencji prasowej (na podstawie PAP).

ZNP przypomina, że premier Donald Tusk zarówno na spotkaniu z ZNP w 2010 roku, jak i podczas spotkania z nauczycielami ZNP przed ubiegłorocznymi wyborami parlamentarnymi obiecywał, że nie będzie wprowadzał do Karty Nauczyciela żadnych zmian bez zgody środowiska.

Zarząd Oddziału
pt, 24 lutego 2012 20:38
Data ostatniej edycji: pt, 24 lutego 2012 21:01:14

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę