Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poradnie specjalistyczne wracają do łomżyńskiego szpitala

Jeśli nic nadzwyczajnego nie nastąpi za tydzień wznowi prace pięć poradni specjalistycznych łomżyńskiego szpitala, które przestały funkcjonować od stycznia 2012 roku. - To poradnie: endokrynologiczna, kardiologiczna, nefrologiczna, reumatologiczna i urologiczna – mówi Marian Jaszewski, dyrektor szpitala – informując o pozytywnym rozstrzygnięciu przez Narodowy Fundusz Zdrowia konkursów uzupełniających z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. - Szpital w Łomży otrzymał także kontrakt na wykonywanie badań rezonansu magnetycznego.

Ciesząc się z powrotu części poradni dyrektor Jaszewski  podkreśla, że chciałby aby funkcjonowanie wznowiła także  poradnia logopedyczna – konkurs był ogłoszony później i jeszcze nie są znane wyniki,  oraz poradnia diabetologiczna, ale w tym wypadku NFZ nie ogłosił jeszcze konkursu uzupełniającego i nie wiadomo czy go ogłosi.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę