Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wiejskie przychodnie bez ginekologów

Należące do Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Łomży przychodnie w sześciu okolicznych gminach nie mogą świadczyć specjalistycznych usług z zakresu ginekologii i położnictwa. NFZ nie podpisał z ZPOZ kontraktu na funkcjonowanie poradni takich w Piątnicy, Jedwabnem, Nowogrodzie, Śniadowie, Miastkowie i Wiźnie.

Kontraktu nie ma także Poradnia ginekologiczno-położnicza mieszcząca się w Zespole Gabinetów Lekarza Rodzinnego nr 2 przy ul. Kolegialnej 1 w Łomży. Jak czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej Starostwa Łomżyńskiego, pod które podległa Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Łomży, od dnia 2 stycznia 2012 roku pacjenci ZPOZ w Łomży uzyskać mogą świadczenia tylko w dwóch poradniach ginekologiczno-położniczych Zakładu przy ul. Polowej 53, (tel. kontaktowy: 86-216-66-81 lub 86-216-20-91) i ul Wyszyńskiego 10 (tel. kontaktowy: 86-218-54-62).

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę