Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pracowite skarbówki

Urząd Skarbowy w Grajewie zajął trzecie miejsce, a Urząd Skarbowy w Zambrowie piąte w VIII Rankingu Izb i Urzędów Skarbowych, organizowanym przez Dziennik Gazeta Prawna pod patronatem Ministerstwa Finansów. Skarbówki z Grajewa i Zambrowa, rywalizowały w kategorii urzędów małych, który w Polsce jest ponad 120. Doroczna uroczystość wręczenia nagród przyznawanych od kilku lat w tym rankingu, odbyła się 20 grudnia w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Urzędy poddano ocenie na podstawie dwóch kryteriów, skuteczności i pracowitości. Skuteczność rozumiana była jako „bezbłędne orzekanie w sprawach podatkowych”. Natomiast przy kryterium pracowitości, wzięto pod uwagę ogólne efekty pracy urzędu przez pryzmat liczby zatrudnionych w nim pracowników. Urzędy z Grajewa i Zambrowa zdobyły odpowiednie 3 i 5 miejsce zarówno w kategorii ogólnej będącej sumą punktów za skuteczność i pracowitość, jak i w  kategorii najbardziej pracowitych małych US.
Jak podaje Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku podczas uroczystości dyplom uznania za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii najbardziej efektywnej izby skarbowej odebrała Maria Suszczyńska, pełniąca obowiązki Dyrektora Izby Skarbowej w Białymstoku. W tej kategorii była brana pod uwagę terminowość załatwionych odwołań. Był to liczony w dniach wskaźnik rozumiany jako średni upływ czasu od dnia doręczenia podatnikowi decyzji urzędu skarbowego, do dnia wydania decyzji przez izbę skarbową, rozpatrującą odwołanie podatnika.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę