Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Meble IKEA z grajewskiej płyty

Pfleiderer Grajewo podpisał umowę na dostawę płyt wiórowej z firmą Swedwood Polska. Firma ta jest częścią międzynarodowego koncernu IKEA. Kontrakt zawarty na okres od 1.01.2005 do 31.08.2009 i przewiduje dostawy płyty wiórowej surowej na poziomie pomiędzy 30 a 80 tys. m3 rocznie. Szacunkowa wartość umowy wynosi 170 mln pln.

Jednocześnie Spółka zależna Pfleiderer OOO w Rosji zawarła umowę z Swedwood Esipovo LLC w Rosji na dostawę płyty wiórowej. Kontrakt został zawarty na okres od 1.01.2006 do 31.12.2007 i przewiduje dostawy płyty wiórowej surowej i laminowanej na poziomie pomiędzy 30 a 100 tys. m3 rocznie. Szacunkowa wartość umowy wynosi 60 mln pln.

Swedwood Polska Sp. z o.o. oraz Swedwood Esipovo LLC w Rosji są częścią koncernu IKEA. Wymienione kontrakty są pierwszymi umowami Pfleiderer Grajewo S.A. zawartymi ze spółkami grupy IKEA.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę