Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zamiast Szeptela będzie MNI

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Szeptel S.A. przyjęło uchwałę dotycząca zmiany nazwy spółki z PT Szeptel na MNI S.A. Jak podano w oficjalnym komunikacie nazwę zmieniono, bo dotychczasowa kojarzyła się ze "starym", tradycyjnym biznesem telekomunikacyjnym, który po ostatnich zmianach w spółce przestaje być głównym źródłem przychodów" Jednocześnie NWZA odwołała dwóch członków Rady Nadzorczej w tym byłego szefa UOP-u Gromosława Czempińskiego.


Spółka podała, że zmiana nazwy jest kolejnym krokiem w kierunku budowania grupy kapitałowej, której celem jest nie tylko oferowanie tradycyjnych usług telekomunikacyjnych, ale także integracja oraz świadczenie usług o tzw. wartości dodanej dla wszystkich abonentów telefonii komórkowej i stacjonarnej w tym również dla abonentów operatorów zagranicznych. Już dziś świadczy ona właśnie takie usługi na rynku Czeskim, Austriackim i Niemieckim.
Ponadto NWZA zgodziło się na wykupienie 100% udziałów kolejnej małej spółki Media Personel Service Sp. z o.o.,, która specjalizuje się w produkcji i obsłudze serwisów multimedialnych oraz dostawach oprogramowania do ich zarządzania.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę