Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

ZNP WŚRÓD MECENASÓW MŁODYCH ARTYSTÓW!!!

Uroczyste podsumowanie II edycji POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”. W dniu 28.10.2011 w Szkole Podstawowej im. Hanki Bielickiej w Sławcu odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród oraz wyróżnień w II EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”. Konkurs zorganizowano z okazji pierwszej rocznicy nadania Szkole imienia oraz sztandaru.

Mecenat nad nim objęli: Starosta Łomżyński, Prezydent Miasta Łomża, Burmistrz Nowogrodu, Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Łomży, Pani Wanda Wałkuska „Imperiał” oraz Inspektorat PZU SA w Łomży, fundując laureatom cenne nagrody książkowe.

Formuła konkursu polegała na stworzeniu pracy plastycznej zainspirowanej postacią sławnej łomżynianki. Regulamin przewidywał, że prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: przedszkola, klasy I - III, klasy IV – VI. Na konkurs wpłynęło 75 prac plastycznych we wszystkich kategoriach.

Na uroczystość przybyli młodzi artyści wraz z nauczycielami i opiekunami. Powitała ich Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sławcu. Następnie wszyscy wysłuchali koncertu łomżyńskiej kapeli „MAKI”. Kapela przygotowała repertuar związany z postacią Hanki Bielickiej.

Jak przystało na szkołę noszącą imię tak wspaniałej i wszechstronnie uzdolnionej artystki następny punkt programu uroczystości wypełnili aktorzy ze Szkolnego Koła Teatralnego „CHOCHLIKI” prezentując pełen humoru spektakl pt.: „Królewna Śmieszka”.

Po spektaklu nagrody i dyplomy nagrodzonym uczniom oraz podziękowania ich opiekunom wręczali: Starosta Łomżyński Pan Lech Marek Szabłowski, Burmistrz Nowogrodu Pan Józef Piątek, Pan Wawrzyniec Kłosiński W-ce Prezes Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej jednocześnie przedstawiciel Prezydenta Miasta Łomży, Prezes Oddziału ZNP w Łomży Pani Aleutyna Kołos, Pani Danuta Radwańska starszy wizytator KO w Białymstoku Delegatura w Łomży oraz Pani Marta Sulkowska Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Hanki Bielickiej w Sławcu.

Na zakończenie uroczystości, przy pysznych wypiekach przygotowanych przez rodziców, wszyscy z zachwytem oglądali wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac plastycznych podziwiając talent i inwencję twórczą ich autorów.

Z wielką przyjemnością gościliśmy u nas uczniów przedszkoli i szkół podstawowych Powiatu Łomżyńskiego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom i wyróżnionym gratulujemy szczególnie gorąco. Cieszymy się bardzo, że z takim zaangażowaniem wzięli udział w konkursie i życzymy im dalszych sukcesów! Nauczycielom i instruktorom życzymy sukcesów na polu edukacji artystycznej. Serdecznie dziękujemy sponsorom.

Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w 2012 roku.

Organizatorzy konkursu: Jacek Sokołowski, Jadwiga Sosnowska nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Hanki Bielickiej w Sławcu.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
so, 29 października 2011 16:42
Data ostatniej edycji: nie, 30 października 2011 10:14:53

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę