Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Nowe miejsca pracy w Zambrowie

Zakończyła się modernizacja drugiej części Zambrowskiego Parku Przemysłowego. Samorząd Zambrowa zagospodarował dawne hale zakładów bawełnianych. W ciągu najbliższych dni do hal wprowadzi się pięć firm produkcyjnych – podał Obiektyw TVP Białystok.

Modernizacja budynków niszczejących przez lata kosztowała dziesięć milionów złotych, ale prawie całość to fundusze zewnętrzne.
- Spółka z własnych środków wydała jedynie 600 tysięcy złotych – mówił w Obiektywie Zbigniew Korzeniowski z Zarządu Nieruchomościami w Zambrowie.
Obie części Zambrowskiego Parku Przemysłowego zajmują w sumie prawie trzy hektary powierzchni produkcyjnej. Jest tam czterysta miejsc pracy. Każda z firm korzysta przez dwa lata ze zwolnień podatkowych i preferencyjnych stawek czynszu. W ten sposób samorząd zachęca przedsiębiorców do inwestowania w Zambrowie.
- Nie przyjdzie tu jakaś duża firma w postaci Ikei czy jakiejś firmy elektronicznej, dlatego zabiegamy o takich małych inwestorów - mówi Kazimierz Dąbrowski, burmistrz Zambrowa. - Każde miejsce pracy jest dla nas potrzebne.

źródło: Obiektyw TVP Białystok

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę