Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

O czym nie napisał Dziennik Gazeta Prawna?

Dziennik Gazeta Prawna (22.09.2011) napisał, że „polski nauczyciel pracuje tylko trzy godziny dziennie”, powołując się na dane OECD zawarte w raporcie „Education at a Glance 2011”.

W artykule została pominięta informacja, że nie chodzi o czas pracy nauczycieli, ale tylko o pensum, ponieważ dane OECD, opierają się jedynie na próbie odpowiedzi na pytanie „How Much Time Do Teachers Spend Teaching?”.

Dziennik pominął także inną istotną wiadomość. Raport OECD informuje bowiem, że polscy nauczyciele zarabiają najmniej (patrz ramka). Zarobki polskich pedagogów są na końcu listy. Mniej za swoją pracę otrzymują tylko nauczyciele z czterech krajów: Estonii, Węgier, Słowacji i Indonezji.

RAPORT - „Education at a Glance 2011”

CZYTAJ - oświadczenie ZNP i sprostowania

Zarząd Oddziału
nie, 25 września 2011 08:30
Data ostatniej edycji: nie, 25 września 2011 08:34:19

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę