Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŚPIJCIE SPOKOJNIE

Nasze przedszkole przystąpiło do kampanii edukacyjnej DryNites/ŚPIJCIE SPOKOJNIE. Na stronie ROSSnet.pl/konkursy mogą Państwo oddać głos na nasze przedszkole. Trzy przedszkola z największa liczbą głosów wygrają atrakcyjna nagrodę - wizytę superniani Doroty Zawadzkiej, która spotka się z przedszkolakami, rodzicami oraz nauczycielami i przeprowadzi zajęcia o prawdziwej przyjaźni. Konkurs trwa: 1 - 30 września br. Serdecznie zachęcamy do głosowania na nasze przedszkole.

Foto:
Agata Komorowska
nie, 18 września 2011 23:37
Data ostatniej edycji: nie, 18 września 2011 23:52:20

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę