Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Sławomir Broniarz we władzach Międzynarodówki Edukacyjnej

Kapsztad 2011 Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego, został jednogłośnie wybrany przez uczestników 6. Kongresu Międzynarodówki Edukacyjnej (EI - Education International) do Zarządu Wykonawczego EI (Executive Board).

6. Kongres Międzynarodówki Edukacyjnej pod hasłem "Budowanie przyszłości dzięki wysokiej jakości edukacji" odbywa się w Kapsztadzie (RPA) w dniach 22 - 26 lipca br. Bierze w nim udział 1,6 tysięcy uczestników z ponad 400 nauczycielskich związków zawodowych należących do Międzynarodówki Edukacyjnej.

Do Międzynarodówki Edukacyjnej należą nauczycielskie związki zawodowe z 173 krajów, które reprezentują ok. 30 mln nauczycieli z całego świata.

Związek Nauczycielstwa Polskiego należy do Międzynarodówki Edukacyjnej od 2004 roku.

Zarząd Oddziału
wt, 26 lipca 2011 08:59
Data ostatniej edycji: wt, 26 lipca 2011 09:01:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę