Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

W Kolnie przybędzie miejsc pracy

Utworzenie 40 nowych miejsc pracy zadeklarowało dwóch inwestorów, którzy w czwartkowym przetargu kupili działki w Parku Inwestycyjnym Kolno. Władze miasta na sprzedaż wystawiły w sześć działek, ale nabywców znalazły tylko dwie. Nabyli je przedsiębiorcy, którzy wcześniej mieli już podpisane listy intencyjne z władzami miasta. Na obu nieruchomościach mają powstać zakłady z branży budowlanej.

Mniejsza z działek o pow. 63 arów poszła za 170 tys zł, większa 1,3ha za nieco ponad 293 tys zł. Na mniejszej działce ma powstać zakład usługowy, a na większej produkcyjny. W pierwszym przypadku zatrudnionych ma być 15 osób, w drugim 25.

Park inwestycyjny w Kolnie to 10,2 hektara gruntów. Przygotowanie tych terenów dla inwestorów kosztowało 8,3 mln zł. 6,5 mln zł z tej kwoty pochodziła z UE z programu Rozwój Polski Wschodniej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę