Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szeptelowski SMS do LOT-u

Zarząd Szeptela poinformował, iż została zawarta umowa z PLL LOT dotycząca budowy i eksploatacji systemu SMS-owej komunikacji interaktywnej dla pasażerów i klientów linii lotniczej. Przedmiotem usług interaktywnych będzie w pierwszym etapie dostęp do informacji dotyczącej przylotów i odlotów samolotów rejsowych.

Projekt powyższy jest realizacją przez SZEPTEL strategii budowania silnego segmentu usług informacyjnych B2C, w oparciu o rozwiązania telekomunikacyjnych usług dodanych.
Segment telekomunikacyjnych usług dodanych jest elementem aktywności Spółki, który zapewnia już wysoki wskaźnik wzrostu przychodów oraz uzyskiwanego zysku.
Spółka podtrzymuje szacunki osiągnięcia w roku bieżącym sprzedaży powyżej 32 mln oraz zysku ponad 5 mln złotych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę