Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Skonfliktowani akcjonariusze Pepeesu rozpoczną rozmowy

Do rozmów między skłóconymi akcjonariuszami Pepeesu dojdzie w tym tygodniu - informuje Puls Biznesu. Jak podaje gazeta rozważane jest zarówno zawarcie ugody i wspólne szukanie inwestora, jak i porozumienie zakładające wyjście jednej ze stron ze spółki poprzez odsprzedaż akcji drugiej stronie.

Konflikt w łomżyńskim Pepees-ie trwa od kilku lat. Po jednej stronie cypryjski Midston Development (28 proc.) kojarzony z biznesmenem Józefem Hubertem Gierowskim, a po drugiej reszta, czyli m.in. zarząd oraz Krzysztof Borkowski kontrolujący 10 proc. kapitału.
Podczas ubiegłotygodniowego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy spółki doszło do kolejnego spięcia w wyniku którego postanowiono o przerwaniu posiedzeniu na dwa tygodnie aby strony osiągnęły porozumienie. Na jego osiagnięcia strony mają czas do 24 maja. Puls Biznesu podaje, że prezes Pepees-u Wojciech Faszczewski jest sceptycznie nastawiony jeśli chodzi o wynik rozmów pomiędzy akcjonariuszami.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę