Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mlekpol – liderem UHT

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL jest niekwestionowanym liderem na rynku mleka UHT- wynika z badań MEMBR zamieszczonych w najnowszym numerze miesięcznika „Forum Mleczarskie”. Grajewska spółdzielnia ma 35,5% udział w rynku tego mleka w kraju.

SM MLEKPOL z Grajewa od kilku lat jest liderem na rynku mleka UHT w Polsce. Według najnowszych badań MEMBR – udziały ilościowe Mlekpolu w tym segmencie rynku wynoszą 35,5%, a wartościowe – 41,6%. Przewaga spółdzielni z Grajewa nad kolejnymi udziałowcami w sektorze mleka UHT jest bardzo duża. 21,5% udziału w rynku zajmują marki handlowe a 14,3% udział posiada SM Mlekovita. Najbardziej znaną marką mleka produkowaną przez SM MEKPOL jest „łaciate”. Dobrze rozpoznawane jest również mleko „Białe” i „Zambrowskie”, produkowane przez zakład w Zambrowie, włączony do Mlekpolu w listopadzie ubiegłego roku.
Grajewska spółdzielnia znajduje się również w gronie dwóch krajowych producentów, mających największe udziały w rynku serów podpuszczkowych konfekcjonowanych (w kawałkach i plasterkach). SM MLEKPOL posiada 6,1% udział w tym sektorze rynku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę