Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Pismo w sprawie badania realizacji przez nauczycieli zadań wynikających z art. 42

ZPE/079/6/BM/11 2011-01-13 Koleżanka/Kolega Prezes Okręgu Związku Nauczycielstwa Polskiego - wszyscy -

Zgodnie z decyzją Prezydium Zarządu Głównego ZNP zwracamy się do wszystkich struktur związkowych z prośbą o przeprowadzenie badania nt. realizacji przez nauczycieli zadań wynikających z art. 42 ust. 2 pkt 2 Karty Nauczyciela. Chcemy, by badaniem objęta była jak największa rzesza nauczycieli ze szkół podstawowych i gimnazjów, bez względu na przynależność związkową, staż pracy czy stopień awansu zawodowego.

Prosimy Prezesów Ognisk o przeprowadzenie badania w swojej placówce (szkoła podstawowa lub gimnazjum), a następnie przekazanie do Zarządu Oddziału zestawienia zbiorczego (w załączeniu – z nagłówkiem „Ognisko”). Prezesów Oddziałów prosimy o sporządzenie zestawienia zbiorczego (w załączeniu – z nagłówkiem „Oddział/Okręg") i przesłanie do właściwego Zarządu Okręgu ZNP. Prezesów Okręgów prosimy o przekazanie zestawień zbiorczych ze swojego Okręgu do Zespołu Polityki Edukacyjnej ZG ZNP w terminie do 30 marca br.

Zarząd Oddziału
śr, 02 lutego 2011 18:18
Data ostatniej edycji: śr, 02 lutego 2011 18:32:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę