Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Czakają na zgodę UOKiK

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy i Spółdzielnia Mleczarska „Ostrołęka” w Ostrołęce chcą się połączyć. Odpowiedni wniosek obu spółdzielni trafił już do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, którzy formalnie musi na takie połączenie wydać zgodę.

Jak poinformowała nas Agnieszka Majchrzak z UOKiK wniosek obu spółdzielni wpłynął 3 stycznia i sprawa jest w toku.
- Zgodnie z prawem postępowanie w sprawach koncentracji powinno trwać nie dłużej niż dwa miesiące, jednak czas ten może się wydłużyć, gdy Prezes UOKiK poprosi przedsiębiorców o dodatkowe wyjaśnienia – podała Majchrzak.

Jak prognozują specjaliści po połączeniu obu spółdzielni powstanie firma - OSM Piątnica - mająca 700 mln zł przychodów rocznie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę