Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pomnik Ławki Szkolnej na aukcji WOŚP!

DRUGA AUKCJA!!! Zapraszamy do udziału w licytacji kolejnej miniatury Pomnika Ławki Szkolnej, którą Związek Nauczycielstwa Polskiego przekazał na rzecz 19. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Od 5 stycznia można licytować miniaturę Pomnika Ławki Szkolnej z wygrawerowanym napisem „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2011 – nr 3”.

Aukcja odbywa się na stronie internetowej: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=444732

Miniatura Ławeczki Szkolnej nr 3 została specjalnie przygotowana na 19. Finał WOŚP i pieniądze z jej licytacji zostaną przekazane na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Zachęcamy do udziału w licytacji i wsparcia tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Aukcja (numer 444732) miniatury potrwa do 10 stycznia br.

Zarząd Oddziału
so, 08 stycznia 2011 09:48
Data ostatniej edycji: so, 08 stycznia 2011 09:57:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę