Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

WOŚP: pomnik Ławki Szkolnej na aukcji!

PIERWSZA AUKCJA ZAKOŃCZONA!!! 4 stycznia 2011 r. zakończyła się aukcja miniatury Pomnika Ławki Szkolnej, którą Związek Nauczycielstwa Polskiego przekazał na rzecz 19. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Miniatura Ławeczki z wygrawerowanym napisem „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2011 – nr 1” została specjalnie przygotowana na 19. Finał WOŚP. Jej licytacja (od 1 zł) odbywała się na stronie internetowej:

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=406965.

Licytację wygrał użytkownik ZG_ZNP, który zaproponował najwyższą kwotę – 990 zł. Gratulujemy! Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na tegoroczny cel WOŚP - zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Miniatura jest wierną kopią Pomnika Ławki Szkolnej, który od listopada  2010 r. można podziwiać w Warszawie. To jedyna taka rzeźba w Polsce! Skąd pomysł na taki pomnik? Gdy na spotkaniu absolwentów wchodzimy do dawnej klasy, wzrok odruchowo biegnie ku miejscu, które zwykliśmy zajmować – wystarczy usiąść w tej ławce, by powróciła szkolna przeszłość. Pomnik Ławki Szkolnej zaprasza do wspomnień o nauczycielkach i nauczycielach, o własnych szkolnych latach.

Zarząd Oddziału
pt, 31 grudnia 2010 10:41
Data ostatniej edycji: so, 08 stycznia 2011 09:56:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę