Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

UWAGA!!! Liczenie belferskich minut

Analiza czasu pracy nauczyciela od rana do wieczora przez trzy dni - tak będą wyglądały pierwsze w kraju badania, których celem jest nie tyle ocena pracy pedagogów, ile czasu, który jej poświęcają - informuje dziennik „Polska”.

Etat to 18 godzin lekcyjnych, ale nauczycieli obowiązuje 40-godzinny tydzień pracy. Ministerstwo Edukacji chce wiedzieć, co robią przez pozostałe 22 godziny oraz czy zabierają pracę do domu. Dlatego zdecydowano, że już po feriach zimowych 7,5 tys. nauczycieli będzie skrupulatnie rozliczać się z czasu pracy.

Źródło: DZIENNIK "Polska"

Zarząd Oddziału
wt, 28 grudnia 2010 14:56
Data ostatniej edycji: wt, 28 grudnia 2010 15:00:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę