Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

UWAGA!!! WNIOSKI DO POBRANIA.

ZŁOTA ODZNAKA ZNP MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ MEDAL ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ - I, II i III STOPNIA ODZNAKA HONOROWA - ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ

UWAGA!!!

·    Uprzejmie prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na prawidłowe przygotowanie wniosków pod względem formalnym i merytorycznym i przekazanie wyłącznie prawidłowo przygotowanych i merytorycznie uzasadnionych wniosków.

·    Informujemy również, że nie ma przeszkód do ponownego wystąpienia z wnioskiem o medal dla tych kandydatów, którzy nie otrzymali medalu w latach ubiegłym pod warunkiem, że uzasadnienia wniosków zostaną przygotowane zgodnie z obowiązującymi wymogami. 

·    Informujemy, że tekst uzasadnienia wniosku musi być zawarty w całości w stosownej rubryce wniosku (wielkość czcionki min. 10). Prosimy nie załączać do wniosków dodatkowych kartek z uzupełnieniem treści tegoż uzasadnienia.

WNIOSKI DO ZARZĄDU ODDZIAŁU PROSZĘ SKŁADAĆ W WERSJI ELETKRONICZNEJ DO 10 STYCZNIA 2011!!!

J.Sokołowski

Zarząd Oddziału
so, 25 grudnia 2010 18:09
Data ostatniej edycji: so, 25 grudnia 2010 20:57:03

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę