Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

ZNP złożył wniosek

o zawieszenie prac Zespołu opiniodawczo-doradczego do spraw statusu zawodowego nauczycieli

16 grudnia kierownictwo Związku Nauczycielstwa Polskiego przekazało na ręce minister Katarzyny Hall wniosek w sprawie zawieszenia prac Zespołu opiniodawczo-doradczego do spraw statusu zawodowego nauczycieli. Zdaniem ZNP prace Zespołu powinny być wznowione po zakończeniu prac zespołów: ds. struktury wynagrodzeń nauczycieli oraz ds. warunków i czasu pracy nauczycieli, a także przedstawieniu wyników kompleksowych badań w zakresie warunków i czasu pracy nauczycieli.

W dniu wczorajszym podczas kolejnego posiedzenia Zespołu Prezes ZNP Sławomir Broniarz zaprezentował stanowisko Zarządu Głównego ZNP dotyczące propozycji MEN w sprawie nowego statusu zawodowego nauczycieli, w którym negatywnie odniósł się do zakładanych rozwiązań. Podczas burzliwej dyskusji przedstawiciele ZNP złożyli wniosek o zawieszenie prac.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę