Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

OSM Piątnica połączy się z SML Ostrołęka

Walne Zgromadzenie Delegatów SML Ostrołęka już podjęło decyzję, a niebawem na ten sam temat mają się wypowiedzieć także członkowie OSM Piątnica. Jeśli będzie zgodna od 1. kwietnia 2011 roku oba zakłady mleczarskie będą funkcjonowały pod nazwą OSM Piątnica – poinformował portalspożywczy.pl Byłoby to pierwsze przyłączenie dokonane przez mleczarnię z Piątnicy.

O połączeniu obu spółdzielni mówi się już od lat.
- Na decyzję o przyłączeniu wpłynęły dwa czynniki. Pierwszy jest taki, że na terenie macierzystego zakładu w Piątnicy mamy utrudnione możliwości inwestycyjne i często aby zbudować nowy obiekt trzeba wyburzyć stary. Drugim powodem jest konieczność rozwoju bazy surowcowej. Pozyskanie większej ilości dobrego jakościowo mleka pozwoli zwiększyć produkcję, a także przyczyni się do koncentracji produkcji mleka w naszym regionie - mówi serwisowi Tomasz Głasek, kierownik działu handlu OSM Piątnica.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę