Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Działania ZNP ws. dodatkowych godzin - informacja

8 grudnia 2010 r. kierownictwo ZNP spotkało się z przedstawicielami Klubu Parlamentarnego Lewica w sprawie projektu nowelizacji art. 42 ustawy Karta Nauczyciela. ZNP reprezentowali Sławomir Broniarz, prezes ZNP oraz wiceprezesi ZG ZNP Krzysztof Baszczyński i Jarosław Czarnowski.

Związek od kilku miesięcy podejmuje działania na rzecz nowelizacji art. 42 ustawy Karta Nauczyciela celem wyeliminowania nieprawidłowości dotyczących realizacji tzw. godzin „karcianych”.

Zarząd Oddziału
śr, 08 grudnia 2010 19:43
Data ostatniej edycji: śr, 08 grudnia 2010 19:50:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę