Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Ogólnopolska Akcja Antynikotynowa

Dnia 15 listopada 2010 r. weszła w życie znowelizowana ustawa antynikotynowa, a wraz z nią w placówkach oświatowych rozpoczęła się ogólnopolska akcja antynikotynowa. W naszym przedszkolu włączamy sie do tej akcji poprzez: realizację Programu "Czyste powietrze wokół nas" w grupach starszych oraz pogadanki, spotkania, konkurs plastyczny na temat szkodliwości palenia. Zapraszamy Rodziców do wspierania naszych działań.

Agata Komorowska
pon, 15 listopada 2010 20:48
Data ostatniej edycji: cz, 30 grudnia 2010 20:02:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę