Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Akademia Malucha Magazynu "Kubuś Puchatek"

Mamy przyjemność poinformować Państwa o przystąpieniu naszego przedszkola do udziału w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym Akademia Malucha Magazynu "Kubuś Puchatek". Program ten jest skierowany do najmłodszych przedszkolaków (grupa trzylatków). Jego celem jest ułatwienie dzieciom startu w przedszkolu poprzez zabawę z ulubionymi bohaterami oraz przekazanie w przyjaznej formie podstawowych zasad dobrego zachowania, obowiązujących wszystkie przedszkolaki. Więcej informacji o Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym Akademia Malucha Magazynu "Kubuś Puchatek" znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.akademia-malucha.info.

Agata Komorowska
cz, 04 listopada 2010 11:13
Data ostatniej edycji: cz, 30 grudnia 2010 20:01:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę