Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

I Forum Kobiet Łomżyńskich - ,,KOBIECA SIŁA"

Forum Kobiet Łomży to nieformalny, apolityczny klub, który chce pobudzić aktywność pań w życiu publicznym Łomży. Zapraszamy wszystkie Łomżynianki do przyłączenia się.

Głównym hasłem I Forum Kobiet Łomżyńskich będzie hasło pt; ,,KOBIECA SIŁA". Organizacyjnie został nakreślony program I Forum Kobiet z Łomży na dzień 9.10.10r. Forum odbędzie się w Sali Filharmonii Łomżyńskiej, ul. Nowa 2. Zostały wstępnie zaproszone trzy Panie, autorytety w dziedzinie nauki i wychowania. Prowadzącą osobą będzie p. Ewa Sznejder z TVP3 Białystok. Na temat sukcesu w życiu zawodowym i rodzinnym będą wypowiadał się M. Opalińska, L. Lechowicz, W. Wałkuska, A. Gołaszewska i inne wybitne kobiety sukcesu. Rozmaitości kobiece będzie prowadziła B. Olbryś. W „Rozmaitościach kobiecych" będą prezentowały się takie firmy jak: Mey Ken, Wydawnictwo p. A. Wiśniewskiej, firma fryzjerska p. B. Lemańskiej, będzie Mammobus z Białegostoku z Centrum Onkologicznego oraz p. K. Maksimowicz. Zaproponowano wernisaż z pracami plastycznymi w wykonaniu uczniów Łomżyńskiego Liceum Plastycznego pt: „Portret Kobiety” oraz licytacje prac ma tym się zająć p. B. Olbryś. Ania Jakubowska zaprosiła aktorów z teatru.
Przerywnikiem tych wystąpień będą piosenki w wykonaniu p. L. Horoszko.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę