Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Galerię Narew zaczną budować przed wyborami...

Główne zdjęcie
Tak ma wyglądać galeria handlowa na Bawełnie

W listopadzie ma ruszyć budowa galerii handlowej na Bawełnie w Łomży – podał Puls Biznesu. Zgodnie z tym co podaje gazeta inwestorem galerii jest grupa polskich przedsiębiorców, a niebawem ma do nich dołączyć jeszcze zagraniczna spółka, której nazwa ma być podana dopiero po podpisaniu negocjowanej właśnie umowy.

Przypomnijmy w grudniu ubiegłego roku, w blasku fleszy aparatów fotoreporterów, prezydent Łomży przekazał inwestorom pozwolenie na budowę galerii handlowej na Bawełnie. Wówczas na sali obecni byli także przedstawiciele Irlandzkiej Grupy Inwestycyjnej, którzy zgodnie z zapowiedziami mieli odkupić od łomżyńskich przedsiębiorców spółkę „Galeria Narew” i wybudować nam galerię z hipermarketami na Bawełnie. Budowa miała ruszyć już wiosną, ale do tej pory nic takiego się nie stało.
Teraz jak zapowiada Puls Biznesu prace budowlane ruszą 10 listopada.... Jeśli tak się stanie to ruszą i tego samego dnia się zatrzymają.... 10 listopada to środa, po niej jest święto 11 listopada, a później jeden dzień pracy i znowu wolne... co nazywamy długim weekendem. Tydzien później są zaś wybory samorządowe.

Jak podaje PB wśród przyszłych najemców Galerii Narew, z którymi są już podpisane umowy, mają być m.in. Castorama, HM i Rossmann. W sumie podpisano już umowy na wynajem około 40 proc. Powierzchni galerii.
Galeria handlowa ze sklepem wielkopowierzchniowym na bawełnie ma powstać na działce o powierzchni nieco ponad 8,5 ha. Powierzchnia użytkowa budynku sięgnie niemal 62 tys m2.

zobacz: Irlandczycy wybudują nam galerię z hipermarketami na Bawełnie

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę