Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Delko może kupić Cosmetics

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodziła się na przejęcie kontroli nad łomżyńska spółką Cosmetics przez notowaną na warszawskiej giełdzie spółkę Delko. Obie firmy działają w branży hurtowej sprzedaż artykułów chemiczno-drogeryjnych. Przedwstępna umowa sprzedaży udziałów Cosmetics została podpisana w lutym.

Cosmetics działa na rynku od 1990 r. Swoim zasięgiem obejmuje kilka województw: podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, oraz część lubelskiego.
Jak podano w komunikacie po podpisaniu umowy przedwstępnej Cosmetics posiada 1,5% udział w krajowym rynku dystrybucji kosmetyczno-chemicznej w Polsce, oraz od 20 do 60% udziału w rynkach lokalnych. Przychody spółki w 2009 roku kształtowały się na poziomie około 57 mln zł, a zysku brutto ponad 1mln zł (wyniki niezaudytowne).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę