Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

VIII Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli i Pracowników Oświaty

Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży i Oddziałowa Sekcja Brydża Sportowego w Łomży organizuje VIII Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli i Pracowników Oświaty w kategorii par o Puchar Prezesa Oddziału ZNP w Łomży, na który zaprasza nauczycieli i pracowników oświaty /współmałżonków, dzieci/.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest udział w parze co najmniej jednego nauczyciela /pracownika oświaty czynnego bądź emerytowanego/.

Turniej odbędzie się  3  października 2010 r. /niedziela/, godz. 1000  w Klubie Nauczyciela, Łomża, ul. Sadowa 2, II piętro.

Wpisowe od uczestnika wynosi 20 zł, dla członków związku, kobiet i młodzieży szkolnej 10 zł. /koszty organizacyjne, kawa, herbata a w przerwie ciepły posiłek/

Dla zwycięskich par przewidujemy dyplomy, puchary i nagrody.

Zgłoszenia uczestnictwa /pisemne lub telefoniczne/ przyjmujemy do 1 października 2010r. Zapisy w dniu turnieju /03.10.2010/ do godz. 930

Nasz adres:

Zarząd Oddział ZNP

18-400 Łomża,

ul. Sadowa 2,

tel./fax 86 216-51-94

tel. kom. 0609 295 651

e-mail: oddzial-łomza@znp.edu.pl

 

Zarząd Oddziału
śr, 29 września 2010 17:28
Data ostatniej edycji: śr, 29 września 2010 17:34:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę