Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

ZBIERAJ NAKRĘTKI!!! POMÓŻ KUBIE I KAMILOWI!!!

Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Łomży przyłączył się do koordynowanej przez „KONTAKTY” akcji zbierania plastikowych nakrętek za które zostaną zakupione wózki inwalidzkie dla niepełnosprawnego Kuby z Ciechanowca i Kamila z Bujenki. Drodzy nauczyciele i uczniowie, koleżanki i koledzy, mieszkańcy Łomży i ziemi łomżyńskiej, jeśli ktoś chciałby pomóc Kubie i Kamilowi to bardzo Was zapraszamy - możecie ogłosić to w Waszych szkołach lub miejscach pracy.

Dla Kuby i Kamila liczy się każdy kilogram, a nawet każda nakrętka. Jeśli masz możliwość przyłącz się i pomóż zbierać nakrętki!!!

(NAKRĘTKI od butelek, z wodą, napojami, mlekiem, jogurtem, kartonów z sokami, maślanką, opakowań po kosmetykach czy chemikaliach)

Nakrętki można dostarczać do siedziby Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Łomży ul. Sadowa 2. Zostaną one przekazane koordynatorowi akcji.

Zarząd Oddziału
cz, 11 marca 2010 18:32
Data ostatniej edycji: cz, 11 marca 2010 18:47:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę