Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ambrela System sprzedana

100 proc. udziałów łomżyńskiej firmy ochroniarskiej Ambrela System kupił Konsalnet. „W portfelu Konsalnetu znalazło się 2,5 tys. nowych klientów (w tym siedem jednostek wojskowych) i zbudowany przez Ambrelę rozległy system monitoringu obiektów handlowych i mieszkań” - poinformowała o transakcji Rzeczpospolita.

Wartości transakcji nie ujawniono. Podano jedynie, że zeszłoroczne przychody Ambrela System sięgnęły 10 mln zł.   
Grupa Konsalnet, należy do funduszu Sciete Generale Asset Management Eastern Europe. Od 2009r. Konsalnet wraz z firmą Skorpion Security (połączenie w czerwcu 2009 roku) tworzy drugą co do wielkości grupę ochrony w Polsce.
Dodajmy, że niespełna dwa lata temu większościowy pakiet innej łomżyńskiej firmy ochroniarskiej Przedsiębiorstwa Ochrony „Purzeczko” przejęła spółka „Securitas Polska”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę