Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pfleiderer Grajewo zarabia coraz więcej

Niemal dwukrotnie, z około 25,6 miliona złotych w pierwszym półroczu 2003 do ponad 47,2 mln zł w analogiczny okresie 2004 roku wzrósł zysk Pfleiderer Grajewo. Dawny Zakład Płyt Wiórowych w Grajewie produkuje i sprzedaje coraz więcej. Przez pierwsze sześć miesięcy bieżącego roku przychody ze sprzedaży produktów Grajewa wyniosły niemal 320 milionów złotych.


Pfleiderer Grajewo jest obecnie jednym z największych i najnowocześniejszych producentów płyt meblowych oraz oklein (folii meblowych i filmów melaminowych) w Polsce. Do podstawowych produktów zakładu należą: płyty meblowe surowe, płyty meblowe laminowane, płyty meblowe oklejane, folie meblowe, filmy melaminowe i obrzeża. Tegoroczny wzrost sprzedaży tych wyrobów jest wręcz imponujący. W porównaniu z rokiem poprzednim Pfleiderer sprzedał za około 80 milionów złotych więcej niż rok temu.
Wzrost sprzedaży przekłada się także na wynik finansowy całej firmy. Zysk netto – czyli po odprowadzeniu należnego państwu podatku wynosi 47 mln 244 tys. zł. - rok temu było to 25 mln 666 tys. zł. W 2004 roku Grajewo więcej zarobiło i więcej – o ponad 2,5 mln. zł - zapłaciło podatku. Podatek dochodowy zapłacony przez sześć miesięcy – od stycznia do lipca 2004 roku wyniósł 11 mln 805 tys. zł.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę