Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

SZTANDAR DLA ODDZIAŁU ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO W ŁOMŻY

Sztandar jest najgodniejszym znakiem organizacji, symbolem skupienia się jej członków wokół głoszonych idei. Dla członków ZNP sztandar jest symbolem Ojczyzny i środowiska, w którym Związek funkcjonuje. Uzewnętrznia on szczytne wartości duchowe i moralne Związku, symbolizuje ideę prawości, godność zbiorową oraz osobistą członka naszej organizacji. Towarzyszy w chwilach szczególnie ważnych naszej wspólnocie.

Do tej pory nasz Oddział nie miał sztandaru. Od 4 grudnia 2009 roku będzie się mógł nim już szczycić. Dzięki składkom związkowców, sponsorów oraz... innych zaprzyjaźnionych Oddziałów ZNP Okręgu Podlaskiego, które solidarnie dołożyły się do naszego sztandaru.

Uroczystość nadania sztandaru dla Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży odbędzie się 4 grudnia 2009 roku.

J.S

Zarząd Oddziału
cz, 03 grudnia 2009 21:21
Data ostatniej edycji: cz, 03 grudnia 2009 21:45:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę