Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pierwszy w Łomży przypadek A/H1N1

Kobieta, która w ubiegłym tygodniu przebywała na oddziale zakaźnym łomżyńskiego szpitala była chora na nową tzw. „świńską” grypę. Jak mówi Jan Bajno zastępca dyrektora szpitala Wojewódzkiego w Łomży, dziś do szpitala dotarły wyniki padań potwierdzające że był to wirus typu A/H1N1. Kobieta, po wyleczeniu, jeszcze w piątek została wypisana do domu.

W całym kraju obecność wirusa nowej grypy potwierdzono u ok. 750 osób. W województwie podlaskim odnotowano jak dotąd obecność wirusa grypy typu A/H1N1 u 13 osób.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę