Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Nowej grypy w Łomży nie ma

- W szpitalu w Łomży dotychczas nie leczyliśmy pacjentów z nową grypą – mówi Jan Bajno zastępca dyrektora szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Rano w Suwałkach zmarł 44-letni mężczyzna u którego już wcześniej badania potwierdziły obecność wirusa. To druga ofiara nowej grypy w regionie. Według danych sanepidu w całym województwie podlaskim odnotowano jak dotąd obecność wirusa grypy typu A/H1N1 u 12 osób.

W całej Polsce notowane są nowe przypadki zachorowań na nowa grypę. Obecność tego rodzaju wirusa potwierdzono u ok. 750 osób. Ostatnio w regionie badania wykazały go u 13-letniej pacjentki Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.
Tymczasem jak zapewnia dyrekcja łomżyńskiego szpitala w Łomży wśród leczonych w tym szpitalu pacjentów wirusa nowej grypy dotychczas nie zdiagnozowano.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę