Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

I ŁOMŻYŃSKIE JESIENNE FORUM BIBLIOTEKARZY W OBIEKTYWIE

8 października 2009 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży odbyło się I ŁOMŻYŃSKIE JESIENNE FORUM BIBLIOTEKARZY. W forum uczestniczyło około 50 bibliotekarzy ze szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych jak również łomżyńskich uczelni wyższych oraz bibliotek publicznych. Forum zorganizowała Sekcja Bibliotekarska Zarządu Oddziału ZNP w Łomży /Kol. Andrzej Kubrak/ oraz Zarząd Oddziału ZNP w Łomży.

Forum zaszczycili swoją obecnością Kol. Krzysztofa Baszczyńskiego - v-ce Prezes Zarządu Głównego ZNP w Warszawie oraz Kol. Iraida Tarasiewicz - Prezes Okręgu Podlaskiego ZNP.

Kol. Krzysztof Baszczyński omówił sytuację bibliotek pedagogicznych i szkolnych w Polsce. Następnie uczestnicy forum dyskutowali o nurtujących ich tematach związanych z sytuacja bibliotek i bibliotekarzy. Po ożywionej dyskusji bibliotekarze i zaproszeni goście wysłuchali referatów: „Współpraca bibliotek różnych typów” – mgr Krystyna Sobocińska, „Kształcenie do samodzielnego wyszukiwania, porządkowania i selekcji informacji zadaniem biblioteki szkolnej i akademickiej” mgr Krystyna Hoffman, „Biblioteka akademicka a biblioteka szkolna” mgr Elżbieta Musialik, „Biblioteki publiczne jako centrum informacji, edukacji i kultury regionalnej” mgr Wiesława Kłosińska, „Działalność edukacyjna bibliotek pedagogicznych na przykładzie Biblioteki Pedagogicznej w Łomży” mgr Halina Brześkiewicz, „Gromadzenie audio i e-booków w bibliotece szkolnej i możliwości ich wykorzystania” mgr Agnieszka Szczygieł, „Wyniki ogólnopolskich badań ankietowych dotyczących ICM” mgr Andrzej Kubrak.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
cz, 08 października 2009 17:55
Data ostatniej edycji: cz, 15 października 2009 14:32:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę