Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Ogólnopolskie obchody 70. rocznicy powstania Tajnej Organizacji Nauczycielskiej

W najbliższy poniedziałek, 28 września br. odbędą się w Warszawie ogólnopolskie obchody 70. rocznicy powstania Tajnej Organizacji Nauczycielskiej, których organizatorem jest Związek Nauczycielstwa Polskiego. Obchody rozpoczną się o godz. 12.00 pod Pomnikiem TON w Parku Kazimierzowskim (Powiśle). W uroczystościach wezmą udział nauczyciele TON z całej Polski, uczniowie ze szkół noszących imię Tajnej Organizacji Nauczycielskiej oraz zaproszeni goście m.in. z Kancelarii Prezydenta, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Miasta Stołecznego Warszawy, a także członkowie Zarządu Głównego ZNP.

O godz. 15.00 uroczystości przeniosą się do siedziby ZG ZNP w Warszawie przy ulicy Smulikowskiego 6/8. Tam, podczas uroczystego posiedzenia Zarządu Głównego ZNP odbędzie się premierowy pokaz filmu dokumentalnego „Nauka, poświęcenie, walka – 70 lat Tajnej Organizacji Nauczycielskiej”, rozstrzygnięcie konkursu dla szkół na plakat i scenariusz lekcji o TON, a także występ Chóru „Warszawianka”.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane media na ogólnopolskie obchody 70. rocznicy powstania TON. Będzie to doskonała okazja m.in. do rozmów z nauczycielami, którzy w czasie II wojny światowej prowadzili tajne nauczanie.

Źródło: ZG ZNP


 












 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę