Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

UWAGA!!! WAŻNE!!!

Zapraszam na wyjazdowe spotkanie Zarządu Oddziału i prezesów Ognisk ZNP, które odbędzie się 24.09.2009r. /czwartek/ w Szkole Podstawowej w Szczepankowie. Wyjazd z Łomży, sprzed budynku ZNP ul. Sadowa 2 o godz. 14.30. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Tematem spotkania będzie zaplanowanie prac związanych z nadaniem Oddziałowi ZNP w Łomży sztandaru, przyjęcie planu obchodów Dnia Edukacji Narodowej oraz sprawozdanie finansowe za I półrocze 2009r.

PREZES ODDZIAŁU ZNP W ŁOMŻY

Zarząd Oddziału
so, 19 września 2009 11:01
Data ostatniej edycji: so, 19 września 2009 11:06:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę