Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Premier na Prezydium Zarządu Głównego ZNP – komunikat ZNP

Premier Donald Tusk przyjął propozycję ZNP dotyczącą wzrostu wynagrodzeń nauczycieli od września 2010 r. Na posiedzeniu Prezydium ZG ZNP, które odbyło się 31 sierpnia br. w Gdańsku, premier zaproponował, aby płace nauczycieli wzrosły od września 2010 r. o 7 proc. z możliwością korekty budżetu w przypadku poprawy sytuacji gospodarczej kraju.

Związek Nauczycielstwa Polskiego będzie zabiegał podczas kolejnych negocjacji płacowych, zaplanowanych na 3 września 2009 r. o podwyżkę co najmniej w wysokości 8 proc. od września 2010 r.

Premier dodatkowo zadeklarował, że wzrost płac nauczycieli nie będzie dokonywał się kosztem świadczenia urlopowego i likwidacji bądź przekształcenia ZFŚS.

W poniedziałkowym (31 sierpnia 2009 r.) posiedzeniu Prezydium Zarządu Głównego Związku Nauczycielstwa Polskiego, które odbyło się w Gdańsku wzięli udział premier Donald Tusk, minister edukacji Katarzyna Hall, minister Michał Boni oraz Paweł Graś, rzecznik rządu. Tematem spotkania przedstawicieli ZNP i rządu były m.in. podwyżki dla nauczycieli.

Źródło: ZG ZNP

Zarząd Oddziału
śr, 02 września 2009 17:09
Data ostatniej edycji: śr, 02 września 2009 17:11:46

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę